Zadzwoń do nas: + 48 880 391 612

Oferta

Co wyróżnia naszą ofertę?

Świadczymy usługi kompleksowo i jesteśmy obecni w firmie klienta tak długo, jak jest taka potrzeba. Jesteśmy gotowi na bieżąco odpowiadać na pytania i rozwiązywać pojawiające się problemy. Klient otrzymuje od nas wsparcie, nie tylko jeśli chodzi o strategię działania, ale i podczas realizacji wdrożenia, i to w najmniejszych szczegółach – np. przygotowujemy projekt technologiczny, ustalamy procedury działań, obieg dokumentów, czy opisy stanowisk pracy, podejmujemy się uzyskania i ustabilizowania ustalonych wspólnie z klientem rezultatów wdrożeń.

 oferta

Jak przebiega realizacja naszych usług konsultingowych?

Współpracę z klientem zaczynamy od analizy sytuacji, następnie przygotowujemy projekt wdrożeniowy, ostatnim etapem jest wdrożenie i ocena rezultatów.

Przeprowadzamy również szkolenia pracowników wszystkich szczebli – od zarządu, przez dyrektorów działów, kierowników liniowych, majstrów, do operatorów maszyn, a także coaching dla kadry zarządzającej. Ale – w odróżnieniu od wielu innych firm konsultingowych – nie poprzestajemy na tym. Szkolenia i coaching to tylko jeden z elementów naszych działań, mający pomóc w skutecznym wdrożeniu nowych rozwiązań.

 

Partnerzy